Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies.

24 / 24 SERVICE
(+32) 2 481 51 71

Directie

Andre Goffaerts

Zaakvoerder

T : 02/481 51 71

M: Andre.Goffaerts@btciveco.eu

Matthias De Sadeleer

Manager

T : 02/481 51 71

M: Matthias.DeSadeleer@btciveco.eu

Annick Vander Bracht

Medebestuurster / Juriste

T : 02/481 51 71

M: Annick.vander.bracht@btciveco.eu

Verkoop

Joël De Weghe

Verkoopsverantwoordelijke

T : 02/481 51 71

M: Joel.Deweghe@btciveco.eu

Annick Van Der Bracht

Verkoopsadministratie

T : 02/481 51 71

M: backoffice@btciveco.eu

Baptiste Splingard

Verkoper

T : 02/481 51 71

M: Baptiste.Splingard@btciveco.eu

Na-verkoop

Gaetan De Cloedt

Werkplaats verantwoordelijke Truck
Service manager Truck

T : 02/481 51 71

M: Gaetan.DeCloedt@btciveco.eu

Jan Decancq

Werkplaats verantwoordelijke Bus
Service Manager Bus

T : 02/481 51 71

M: Jan.Decancq@btciveco.eu

Pascal Van Hecke

Assistent werkplaats verantwoordelijke Truck

T : 02/481 51 71

M: Receptie@btciveco.eu

Johan De Smedt

Assistent werkplaats verantwoordelijke Bus

T : 02/481 51 71

M: Receptie.Bus@btciveco.eu

Dogan Van Obbergen

Receptie werkplaats Truck en Bus

T : 02/481 51 71

M: Receptie@btciveco.eu

Magazijn

Paco Flores

Parts manager

T : 02/481 51 71

M: Paco.Flores@btciveco.eu

Alain Vandersteen

 

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Marc Van Mulders

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Nicolas Charpentier

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Danny Willio

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Luc Van de Gucht

Magazijnmedewerker

T : 02/481 51 71

M: receptie@btciveco.eu

Garanties

Jan Decancq

Garanties BUS/TRUCK/VAN

T : 02/481 51 71

M: Jan.Decancq@btciveco.eu

IT en Marketing

Matthias De Sadeleer

Verantwoordelijke IT en Marketing

T : 02/481 51 71

M: Matthias.DeSadeleer@btciveco.eu

Boekhouding

Annick Vander Bracht

Klanten boekhouding

T : 02/481 51 71

M: Finance@btciveco.eu

Marc Notaert

Leveranciers boekhouding

T : 02/481 51 71

M: Marc.Notaert@btciveco.eu