Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies.

24 / 24 SERVICE
(+32) 2 481 51 71

Directie

Andre Goffaerts

Zaakvoerder

T : 02/481 51 71

M: Andre.Goffaerts@btciveco.eu

Annick Vander Bracht

Medebestuurster / Juriste

T : 02/481 51 71

M: Annick.vander.bracht@btciveco.eu

Directie secretariaat

Christina Willems

T : 02/481 51 71

M: Christina.Willems@btciveco.eu

Verkoop

Joël De Weghe

Verkoopsverantwoordelijke

T : 02/481 51 71

M: Joel.Deweghe@btciveco.eu

Stephane Van Heyste

Verkoopsadministratie

T : 02/481 51 71

M: backoffice@btciveco.eu

Na-verkoop

Tony Brackman

Werkplaats verantwoordelijke Truck
Service manager Truck

T : 02/481 51 71

M: Tony.Brackman@btciveco.eu

Matthias De Sadeleer 

Werkplaats verantwoordelijke Bus
Service Manager Bus

T : 02/481 51 71

M: Matthias.desadeleer@btciveco.eu

Pascal Van Hecke

Assistent werkplaats verantwoordelijke Truck

T : 02/481 51 71

M: Receptie@btciveco.eu

Johan De Smedt

Assistent werkplaats verantwoordelijke Bus

T : 02/481 51 71

M: Receptie@btciveco.eu

Erick Aloyans

Receptie werkplaats Truck en Bus

T : 02/481 51 71

M: Erick.Aloyans@btciveco.eu

Magazijn

Matthias De Sadeleer

Parts manager

T : 02/481 51 71

M: Matthias.DeSadeleer@btciveco.eu

Sven Rysselaere

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Marc Van Mulders

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Glenn Vos

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Danny Willio

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Luc Van de Gucht

Magazijnmedewerker

T : 02/481 51 71

M: receptie@btciveco.eu

Garanties

Tony Brackman

Garanties

T : 02/481 51 71

M: Tony.Brackman@btciveco.eu

IT en Marketing

Matthias De Sadeleer

Verantwoordelijke IT en Marketing

T : 02/481 51 71

M: Matthias.DeSadeleer@btciveco.eu

Boekhouding

Annick Vander Bracht

Klanten boekhouding

T : 02/481 51 71

M: Finance@btciveco.eu

Marc Notaert

Leveranciers boekhouding

T : 02/481 51 71

M: Marc.Notaert@btciveco.eu