Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies.

24 / 24 SERVICE
(+32) 2 481 51 71

Management

Andre Goffaerts
Business Manager
T : 02/481 51 71
M: andre.goffaerts@btciveco.eu

Annick Vander Bracht
Business Manager
T : 02/481 51 71
M: Annick.VanderBracht@btciveco.eu

Matthias De Sadeleer
Manager
T : 02/481 51 71
M: Matthias.DeSadeleer@btciveco.eu

Executive assistant

Christina Willems
T : 02/481 51 71
M: christina.willems@btciveco.eu

Sales

Joël De Weghe
Sales Manager
T : 02/481 51 55
M: Joel.Deweghe@btciveco.eu

Baptiste Splingard
Salesman
T : 02/481 51 55
M: Baptiste.Splingard@btciveco.eu

Back-office Sales

Annick Vander Bracht
Sales administration
T : 02/481 51 55
M: Annick.VanderBracht@btciveco.eu

Daisy Van de Velde

Sales administration

T: 02 481 51 71

M: Daisy.VandeVelde@btciveco.eu

After-sales

Tony Brackman
Manager workshop TRUCK
T : 02/481 51 71
M: tony.brackman@btciveco.eu

Jan Decancq
Manager workshop BUS
T : 02/481 51 71
M: Jan.Decancq@btciveco.eu

Pascal Van Hecke
Workshop Assistant TRUCK
T : 02/481 51 71
M: Receptie@btciveco.eu

Johan De Smedt
Assistant workshop BUS
T : 02/481 51 71
M: Johan.DeSmedt@btciveco.eu

Erick Aloyans
Reception Bus and Truck
T : 02/481 51 71
M: receptie@btciveco.eu

Killian Gravensteyn
Reception Bus and Truck
T : 02/481 51 71
M: receptie@btciveco.eu

Stockroom

Francisco Flores
Manager Stockroom
T : 02/481 51 71
M: Francisco.Flores@btciveco.eu

Marc Van Mulders
Warehouse Worker
T : 02/481 51 71
M: Magazijn@btciveco.eu

Erick Aloyans
Warehouse worker
T : 02/481 51 71
M: Magazijn@btciveco.eu

Nicolas Charpentier
Warehouse worker
T : 02/481 51 71
M: Magazijn@btciveco.eu

Danny Willio
Warehouse worker
T : 02/481 51 71
M: Magazijn@btciveco.eu

Sven De Visscher
Warehouse worker
T : 02/481 51 71
M: Magazijn@btciveco.eu

Luc Van De Gucht
Warehouse worker
T : 02/481 51 71
M: Magazijn@btciveco.eu

IT and Marketing

Matthias De Sadeleer
Responsible IT and Marketing
T : 02/481 51 71
M: Matthias.DeSadeleer@btciveco.eu

Accountancy

Annick Vander Bracht
Accountancy Customers
T : 02/481 51 52
M: finance@btciveco.eu

Marc Notaert
Accountancy Suppliers
T : 02/481 51 51
M: marc.notaert@btciveco.eu

© 2017 | Brussels Truck Center | Zone Maalbeek: Rijshout,1702 Groot-Bijgaarden | T: 02 / 481 51 71 | F: 02 / 481 51 70 | BE 0464.896.155 | M: info@btciveco.eu