Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies.

24 / 24 SERVICE
(+32) 2 481 51 71

Directie

Andre Goffaerts

Zaakvoerder

T : 02/481 51 71

M: Andre.Goffaerts@btciveco.eu

Erik Van den Meerssche

Zaakvoerder

T : 02/481 51 71

M: Erik.Vandenmeerssche@btciveco.eu

Directie secretariaat

Annick Vander Bracht

T : 02/481 51 71

M: Annick.Vanderbracht@btciveco.eu

Christina Willems

T : 02/481 51 71

M: Christina.Willems@btciveco.eu

Verkoop

Joël De Weghe

Verkoopsverantwoordelijke Light

T : 02/481 51 55

M: Joel.Deweghe@btciveco.eu

Yves Van Mossevelde

Verkoopsverantwoordelijke Medium / Heavy

T : 02/481 51 55

M: Yves.VanMossevelde@btciveco.eu

Franscisco Flores

Verkoopsadministratie

T : 02/481 51 55

M: Francisco.Flores@btciveco.eu

Jan Decancq 

Back-up Verkoopsadministratie

T : 02/481 51 55

M: Jan.Decancq@btciveco.eu

Na-verkoop

Tony Brackman

Verantwoordelijke werkplaats/garantie

T : 02/481 51 60

M: Tony.Brackman@btciveco.eu

Pascal Van Hecke

Assistent werkplaats verantwoordelijke

T : 02/481 51 71

M: Receptie@btciveco.eu

Melanie Deridder

Receptie werkplaats

T : 02/481 51 60

M: Receptie@btciveco.eu

Jan Decancq 

Back-up Garanties

T : 02/481 51 55

M: Jan.Decancq@btciveco.eu

Magazijn

Koen Van Londersele

Parts manager

T : 02/481 51 71

M: Koen.Vanlondersele@btciveco.eu

Robbie Goevaerts

Magazijnier

T : 02/481 51 58

M: magazijn@btciveco.eu

Patrick Van Goethem

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Glenn Vos

Magazijnier

T : 02/481 51 58

M: magazijn@btciveco.eu

Marc Van Mulders

Magazijnier

T : 02/481 51 71

M: magazijn@btciveco.eu

Luc Van De Gucht

Magazijnmedewerker

T : 02/481 51 71

M: receptie@btciveco.eu

IT en Marketing

Jan Decancq

Verantwoordelijke IT en Marketing

T : 02/481 51 55

M: Jan.Decancq@btciveco.eu

Boekhouding

Annick Vander Bracht

Klanten boekhouding

T : 02/481 51 52

M: Finance@btciveco.eu

Marc Notaert

Leveranciers boekhouding

T : 02/481 51 51

M: Marc.Notaert@btciveco.eu