24 / 24 SERVICE
(+32) 2 481 51 71

Directie

Andre Goffaerts
Zaakvoerder
T : 02/481 51 71
M: andre.goffaerts@btciveco.eu

Erik Van den Meerssche
Zaakvoerder
T : 02/481 51 71
M: erik.vandenmeerssche@btciveco.eu

Directie secretariaat

Annick Vander Bracht
T : 02/481 51 71
M: annick.vanderbracht@btciveco.eu

Christina Willems
T : 02/481 51 71
M: christina.willems@btciveco.eu

Verkoop

Joël De Weghe
Verkoopsverantwoordelijke Light
T : 02/481 51 55
M: joel.deweghe@btciveco.eu

Mario Schelfhout 
Verkoopsverantwoordelijke Medium / Heavy
T : 02/481 51 55
M: mario.schelfhout@btciveco.eu

Franscisco Flores
Verkoopsadministratie
T : 02/481 51 55
M: francisco.flores@btciveco.eu

Matthias De Sadeleer
Verantwoordelijke aanbestedingen en CNG
T : 02/481 51 55
M: matthias.desadeleer@btciveco.eu

Na-verkoop

Bart Pieters
Verantwoordelijke werkplaats
T : 02/481 51 60
M: bart.pieters@btciveco.eu

Mike Geus
Receptie werkplaats
T : 02/481 51 60
M: receptie@btciveco.eu

Tony Brackman
Facturatie werkplaats
T : 02/481 51 71
M: tony.brackman@btciveco.eu

Robbie Goevaerts
Verkoop toonbank magazijn
T : 02/481 51 58
M: magazijn@btciveco.eu

IT en Marketing

Matthias De Sadeleer
Verantwoordelijke IT en Marketing
T : 02/481 51 57
M: matthias.desadeleer@btciveco.eu

Boekhouding

Annick Vander Bracht
Klanten boekhouding
T : 02/481 51 52
M: finance@btciveco.eu

Marc Notaert
Leveranciers boekhouding
T : 02/481 51 51
M: marc.notaert@btciveco.eu