Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies.

24 / 24 SERVICE
(+32) 2 481 51 71

Management

Andre Goffaerts
Business Manager
T : 02/481 51 71
M: andre.goffaerts@btciveco.eu

Erik Van den Meerssche
Business Manager
T : 02/481 51 71
M: erik.vandenmeerssche@btciveco.eu

Executive assistant

Annick Vander Bracht
T : 02/481 51 71
M: annick.vanderbracht@btciveco.eu

Christina Willems
T : 02/481 51 71
M: christina.willems@btciveco.eu

Sales

Joël De Weghe
Sales Manager Light
T : 02/481 51 55
M: joel.deweghe@btciveco.eu

Yves Van Mossevelde
Sales Manager Medium / Heavy
T : 02/481 51 55
M: Yves.VanMossevelde@btciveco.eu

Franscisco Flores
Sales administration
T : 02/481 51 55
M: francisco.flores@btciveco.eu

Jan Decancq

Back-up Salesadministration

T: 02 481 51 71

M: Jan.Decancq@btciveco.eu

After-sales

Bart Pieters
Manager storage
T : 02/481 51 60
M: bart.pieters@btciveco.eu

Tony Brackman
Invoicing workshop
T : 02/481 51 71
M: tony.brackman@btciveco.eu

Robbie Goevaerts
Sales counter storage
T : 02/481 51 58
M: magazijn@btciveco.eu

Koen Van Londersele
Parts manager
T : 02/481 51 71
M: koen.vanlondersele@btciveco.eu

IT and Marketing

Erik Van den Meerssche
Responsible IT and Marketing
T : 02/481 51 71
M: erik.vandenmeerssche@btciveco.eu

Accountancy

Annick Vander Bracht
Accountancy Customers
T : 02/481 51 52
M: finance@btciveco.eu

Marc Notaert
Accountancy Suppliers
T : 02/481 51 51
M: marc.notaert@btciveco.eu

© 2017 | Brussels Truck Center | Zone Maalbeek: Rijshout,1702 Groot-Bijgaarden | T: 02 / 481 51 71 | F: 02 / 481 51 70 | BE 0464.896.155 | M: info@btciveco.eu